דף הבית » BEE1

לימודי נשימה מעמיקים עם זוהר

יסודות לעבודה עוצמתית, מעצימה וטרנספורמטיבית עם נשימה
כלים מיידיים לעזרה עצמית ועזרה לזולת באמצעות נשימה ככלי לריפוי, התפתחות, חלימה וחיבור להדרכה פנימית
תכני הקורס מותאמים בזמנים אלו גם ככלים להתמודדות עם מצבי משבר

BEE הינה תכנית לימוד רב שלבית המעניקה כלים מעשיים למודעות בנשימה ומכשירה מדריכי נשימה ועבודה אנרגטית
מסיימי BEE יכולים לשלב את הכלים והתרגולים בפרקטיקות טיפול, התפתחות, עבודה קבוצתית, משפחתית ואישית

12 מפגשי זום שבועיים
החל מ- 24.1.24

ימי רביעי
16:00-20:00

3,600 ₪
ניתן לפרוס עד 10 תשלומים

הרשמה מוקדמת
עד 31.12.23
סדנת חיבור והעצמה במתנה

לפרטים נוספים 050-8880228

משתתפים מספרים

תודה על הזכות והאפשרות לחוות מקרוב- נוכחות שופעת השומרת ומכבדת את גבולותיה שלה ושל האחרים, נדיבות שאינה מתפזרת, ואנרגיית אור טהורה המוכלת בכלים מדוייקים.
אוריין צליל קורן
לימוד של קסם עם זוהר האלכימאית, שיודעת להנחיל ולשתף בנעימות וסבלנות רבה את המפתח רב העוצמה של הנשימה, שלימדה אותנו לשאוף לתוכנו את הריפוי, לשהות ולהטמיע ולנשוף את כל המיותר, או לחלופין את הברכות והמשאבים שיש לכל אחד מאיתנו. הלב נפתח והתרחב. לא יכולתי להעניק לעצמי מתנה יותר טובה.
חנה שמואל
כמי שהשתתפה במחזור הקודם ממליצה בחום. חוויה עוצמתית שמחזירה לגוף, מגבירה נוכחות ויכולה לעזור בסיטואציות מאתגרות בחיים. המפגש עם זוהר והשדה האנרגטי בלימוד ובתרגול הוא טרנספורמטיבי. כיום אני עושה סטאז לומדת ומטמיעה עוד את התרגול והכלים הנפלאים.
טליה פלד
ככל שאני מתרגלת סוג זה של נשימה, אני מרגישה שנפתחות בפניי יותר הזדמנויות. הזדמנויות לחבר בין רעיונות והזדמנויות להכיר עוד פנים לעצמי. זו חוויה מאוד מרגשת ושלווה.
מאיה דומן שפיטלניק
המתנה הכי נפלאה שיכולתי לתת לעצמי היה קורס נשימה של זהר. בענווה הגדולה של זהר, יכולתי להתחבר לעצמי, לעבור תהליך משמעותי ולקבל מסרים עוצמתיים ומדויקים עבורי, שקידמו אותי להתפתחות אישית ולהתקדם הלאה! למרות שאינני מטפלת ואיני יודעת אם אי-פעם אעסוק בזה, הלמידה של כלי זמין ופשוט כל כך, היתה חוויה מדהימה עבורי! ממליצה מכל הלב ובחום רב על הקורס הנפלא של BEE אצל זהר הנפלאה!
ליז מורדוב
קורס מרתק. משנה תפיסת חיים. מעבר לתרגולי הנשימה היחודיים לקורס הזה, למדתי להתבונן בחוויות החיים שלי באופן אחר, שמאפשר התמודדות פחות דרמתית מחוויות מורכבות ומאתגרות. למדתי את יחסי הכוחות ביני לבין העולם הסובב אותי. התרגשתי ללמוד ולהבין דברים שידעתי על עצמי, ובקורס קיבלתי לכך תוקף/אישור. בעצם לא רק על עצמי, אלא על הדרך בה אנו אמורים להתנהל בחיים כדי לשמור על איזון ויציבות רגשית ונפשית.
רחל גלנץ
מתנה נפלאה שהענקתי לעצמי!! נשימה היא כלי נפלא לעבודה עצמית וטיפולים. אני עובדת הרבה עם הנשימה, בתור מטפלת תמיד הרגשתי שמשהו חסר לי. מאז שעברתי את הקורס עם זוהר, שהיא מורה מדהימה, אני מרגישה שהחיים שלי בתנועה תמידית. עברתי תהליכים משמעותיים, משני תודעה וחיים. כרגע אני עוברת את התהליך עם קבוצה קטנה, אני מעבירה להם, והתגובות שלהם חיוביות מאוד. הנשימה מחזירה אותנו הביתה, מחברת אותנו לאמת שלנו, לדרך שלנו וזה נפלא ופשוט. אני ממליצה בחום על הקורס נשימה אצל זוהר.
ליאת נחמיאס
הנשימה בהכוונה היא שער לעולם הפנימי, יכולת להגיע פנימה אל מחוזות שטרם פגשתי בי או שכבר מכירה וזו הזדמנות להעמיק את ההכרות.. בנוסף לאחר שמתרגלים מספר פעמים הנשימה מוחדרת יותר ויותר ליומיום, וזה משנה חווית חיים, מאט את הקצב, מרגיע ומנכיח את הרגע כאן ועכשיו.
שיר בן חיים
עבורי תרגול נשימה מתוך כוונה, תשומת לב והתמדה, זו חוויה משנת חיים, מרחיבת לב ותודעה. מסע הנשימה אל תוך גופי מגלה לי חוויות שלא ידעתי קודם ואליהן כמהתי. אני זוכרת את היום הראשון בקורס "מתרגלי נשימה". כבר בשיעור הראשון, חשתי שאני במקום הנכון והמדוייק לי. הרגשה שהלכה והתפשטה בי עם כל יום שעבר, והעמיקה את תחושת ההפתעה, התפעלות והשמחה שבחרתי בו. אני מתרגלת מדי יום, וחווה את האדוות וההשפעה העמוקה של הנשימה בחיי המתפתחים ומתרחבים, ובשגרת היום יום שלי. אני בהודיה על הזכות שהתאפשרה לי לקחת חלק בקורס BEE
שלומית לייזר
אני אחרי שיעור שלישי בסטאז׳ שאני מעבירה בתרגילי הנשימה ואני מרגישה כ"כ מבורכת שאני יכולה להעביר את הכלי הזה הלאה לעולם. רציתי לומר לך תודה, האמת שזה הרבה יותר מתודה.. אלא באמת להוקיר על הערך שבדבר, על ההסכמה שלך לפתוח את הלימוד של הנשימה לעולם ולחלוק את הידע הקסום הזה איתנו. מפעם לפעם מתחדד לי יותר ויותר כמה זכיתי להיות חלק מהקורס של BEE1 ואני מחכה כבר להמשך שלו כדי ללמוד עוד, לתרגל עוד ולחלוק עם העולם עוד שיטות נשימה. מצאתי בית , מחוצה לי ובתוכי , ואני מתרגשת לגלות בבית הזה עוד ועוד חדרים עכשיו ובעתיד
לירון שלמה
הלימוד עם זוהר הוא רב מימדי ואינו קשור רק לנושאי הלימוד, שהם בפני עצמם עולם ומלואו. הנוכחות שלה היא השראה, הקשר שלה עם עצמה, החזקת המרחב, הראייה וההקשבה שלה לכל אחת ואחד, האהבה והנתינה שלה, כל אלו ועוד הם לימוד בפני עצמו.
דפנה ארגמן

חיבור האור לגוף,
הגשמת הנשמה בעולם

הלימוד מתקיים בשנים-עשר מפגשים שבועיים בזום
נושאי הלימוד: נשימה אל תוך הגוף, ריווח הגוף והזרמת אור אל תוך הגוף, בדגש על הכרת הנשימה ועל נשימה וריפוי, חיבור אור הנשמה לעולם, בדגש על הרחבת הזהות ותקשור
מבנה הקורס מאפשר עיכול, הטמעה, התמסרות, עיגון המודעות לנשימה בהרגלי החיים, הבשלה ואפשרות להעמקה משמעותית
הקורס הינו הזדמנות לפגוש את עצמנו, להעמיק פנימה, להתחבר למקורות העֹצמה, ההתחדשות והריפוי ותומך בתהליכי שינוי
לימוד והטמעה של כלים פשוטים ועמוקים לעבודה עם נשימה עם אפשרות להתפתחות בהוראת הנשימה דרך סטאז’, כאשר הלימוד פורט את הכלים לשלבים מעשיים ובסיסיים

חוברת-בי-1-בלי-רקע

12 מפגשי זום שבועיים

ימי רביעי | 16:00-20:00
10.4.24 – 24.1.24

המפגשים מוקלטים וההקלטות יהיו זמינות לצפייה עד ל- 15 ליוני

יגיעו אליכם

חוברת לימוד של תכני הקורס,
תיק בד ומחברת כתיבה
ותעודת השתתפות

סטאז׳ אופציונאלי

10 מפגשים עם אדם או קבוצה קבועים
מפגשי ליווי קבוצתיים עם זוהר אחת לכשישה שבועות בזום במהלך הסטאז’, אליהם ניתן להכנס באופן שוטף לשם הכוונה ושיתופים בתהליכי למידה

קהילת BEE

תכני הלימוד של BEE1

12 מפגשי זום שבועיים
החל מ- 24.1.24

ימי רביעי
16:00-20:00

3,600 ₪
ניתן לפרוס עד 10 תשלומים

למי BEE מתאימה

מעוניינים לשמוע עוד?
דברו איתנו בוואטסאפ 050-8880228
או השאירו פרטיכם ונשוב אליכם בשיחה

שאלות ותשובות

מדיניות ביטולים: ניתן לבטל הרשמה ולקבל החזר כספי עד שבועיים מיום ההרשמה, אך לא לאחר תחילת הקורס

בית הספר ללימודים אזוטריים

התחברות לאתר

דברו איתנו

התחברות באמצעות לינק חד פעמי

דילוג לתוכן