על הזכריות והנקביות שבתוכנו

23 ליוני, 2021.

חלקיק האור הקדום שלי מספר לי שאני נוכחות בהתהוות כדור הארץ מיליוני שנים, הגעתי עם ראשית היווצרות האדם, שעבר לא מעט שינויי צורה. לא תמיד הייתי כאן בגוף.

כשהתחלתי לתקשר לפני כשנים עשרה שנים תקשרתי ישות בשם יואל. יואל סיפר לי שלאורך אלפי שנים נהגנו להתחלף בתפקידים, לפעמים אני בגוף והוא מלווה אותי ולפעמים הוא בגוף ואני מלווה אותו. לקח לי כמה שנים להבין שיואל ביטא את ההיבט הזכרי של נשמתי. לפעמים גילמתי דמות של גבר ולפעמים הוא גילם דמות של אישה. זה לא הפך אותי לגבר, זה לא הפך אותו לאישה. מעולם לא הייתי גבר ומעולם לא הייתי אישה, אלו רק היבטים נקודתיים בין אפשרויות רבות אחרות.

אני איני מרגישה אישה או גבר או שאברי הביולוגיים מעידים על זהותי, הם לכל היותר איזה בגד מעידן מודעות אחר שהאופנה שלו לא התעדכנה.

בשבילי “זכר ונקבה ברא אותם”, אין משמעות בני אדם זכריים ובני אדם נקביים, אלא בני אדם שהם זכריים ונקביים. וגם טקסט זה אינו אלא ביטוי ההישאבות אל הגדרת האדם דרך הפרדיגמה הזכרית והנקבית שאינה מבטאת את מהות האדם, אלא לכל היותר את גבולות זהותו באלפי השנים האחרונות.

לפני כתשעה חודשים העליתי שידור על נשמות תאומות, ודיברתי על הרעיון הזה כמבטא פיצול נשמה שהייתה חלקיק אור גדול מידי להיכנס כולה לגוף ופתרה זאת על ידי כניסה לשני גופים שפוגשים את עצמם בממד הגשמי כזכר ונקבה. אנחנו כבר לא במצב הזה. נשמה יכולה לבטא מנעד רחב יותר של נוכחות בגוף אחד בתקופת חיים אחת, וזה מפרק את מוסד הנישואים וזה דורש הגדרה מחדש של זוגיות.

בחוויה שלי תם עידן הזוגיות, גם ייקח עוד כמה מאות שנים להבין זאת. המודל הזה של השלמה אנרגטית, של ניגודים משלימים, המודל של המגנט שמושך את הקטבים או הודף אותם, כל אלו הם מצבי תודעה שאינם משרתים את המשך התפתחותו של האדם. כל מערכות היחסים בין בני אדם, נשים לנשים, נשים לגברים, גברים לגברים, עוברות כעת הגדרה מחדש.

הניסיון לאזן את הזכרי והנקבי ככוחות הפועלים בעולם הוא חסר תועלת. הכוח מעולם לא היה של הנשים והכוח מעולם לא היה של הגברים, הכוח היה של הפרדיגמה שמקיימת עצמה דרך המתח שהיא יצרה, כמו מעגל חשמלי שממשיך למשוך לתוכו זרם. אנחנו לא חייבים להמשיך להזין את המעגל הזה.

כדי להפוך ליצור שאינו זכרי או נקבי עלינו להכיר בזכריות ובנקביות שבתוכנו כהיבטים שווי ערך בזהות וללמוד לנוע ביניהם בחופשיות. מצב מודעות זה מוביל לשלב הבא בו איכויות אלו מאבדות את הערך שלהן כזהות ומותכות אחת בתוך השנייה ואל תוך כדור האור שלנו כאנרגיה טרנספורמטיבית וזמינה. בהתכה זו מתגלות איכויות חדשות שאינן עוברות דרך התפישה הקוטבית.

תהליך דומה תיארתי באחת ההרצאות של אי של שפיות, לפני כשנה, על “מוות בר קיימא” והליך התכת המוות אל תוך החיים. מיותר לציין שכל הנושא של מיניות עובר טרנספורמציה גדולה בהתכה הזו ומאבד מכוח המשיכה שלו עלינו.

זכר ונקבה, מוות וחיים, הפכו לאטמוספרה שקיבלנו כאקסיומה לגבולות קיומנו. מה שמונע מאיתנו להתקיים מחוץ לאטמוספירה קשור באופן ישיר לאופן שבו אנחנו תופשים את עצמנו כ”חיים” – וכזכר ונקבה המממשים תדר זה. זו אינה גזרת גורל, זה בסך הכל “טבע” – הרגל שהפכנו לאקסיומה.

לתגובה

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד

התחברות מהירה
באמצעות לינק חד פעמי

שלחו לי לאימייל

שפה בשבילי היא כלי לזרימת אנרגיה. היא ערוץ או מתווה, או אפליקציה שהמבנה שלה מייצר תנועה, מזין או מזרים תדר מסוים בתוכי ובעולם.
 
בשבילי שפה אינה סיפור, אלא ערוץ להבנה של תדרים שונים וכלי לנגישות. כמו שישנם עזרי נגישות לאנשים חרשים או אנשים עוורים, כך השפה היא כלי נגישות לאדם לשהגיע לעולם ואינו יודע מיהו ולאן הגיע.
 
השפה אינה מגלה לאדם מיהו, והיא גם אינה מגלה מהו העולם, אבל היא מציעה אפשרויות לגבי מה אפשר לעשות בעולם כאדם.
 
בעידן הקודם השאלה-תמיהה הייתה, מי אני, מאין באתי, לאן אני הולך, מתוך הנחה אולי שייש אני, שייש מקום ממנו הגעתי ומקום אליו אנחנו מגיעים. כל המבנה של התהיה הוא לינארי, מניח מקור, יעד, וקיום של הוויה תופשת. כמה אלפי שנים אחרי שהתהיות האלו הורהרו עד דק, לא נראה שהתקדמנו עם תשובה, אבל קיבלנו לא מעט ספקולציות או נקודות מבט
 
השאלה שאותי מעניינת היא לא מי אני, או מאין הגעתי ולאן אני הולכת, אלא מה אני יכולה לעשות, להרגיש, לחוות, לחולל
 
דבר ממה שאעשה, ארגיש, אחשוב, אחווה או אחולל אינו מגדיר אותי או את העולם, וכל דבר שאעשה או אחווה או אחולל ישפיע על יכולת התפישה שלי אפשרויות חדשות של קיום
 
כל מילה מבחינתי היא עולם, שפה, מערכת שמאפשרת לי חוויה, שינוי, התפתחות
 
על פי תפישתי כל מילה היא ביטוי לתדר שהוא מובחן באיכות שלו מתדרים אחרים ויש לו מכנים משותפים
 
למשל המילה עקרב, באה לציין יצור מסויים שמתקיים בממד הזאולוגי, אבל כשאני מרשה לעצמי להתקרב למילה, לאיכות, לעקרב, אני מזהה תבנית אנרגטית מסויימת שתומכת באחד מממדי הקיום שלי. העקרב למשל הוא תדר, או אפליקציה שכשאני עובדת איתה אני מזהה את המקום שלו בגוף שלי (כי כל דבר שאני תופשת מתקיים גם בתוכי) וכשאני מפעילה אותו בתוך הגוף שלי יש לי גישה למה שיכול להיות מכונה כגביע הקדוש או מעיין הנעורים, או מיים טהורים מחדשי תודעת חיים. ההכרות עם השפה של העקרב, האפליקציה המבנה, הזרימה שלו מפגיש אותי עם עצמה של התחדשות כוח חיים ואני יכולה להפעיל אותה כמתג
 
המילה אלוהים למעשה מקיימת עולם שלם של הנחות, למשל, איכות שאינה נתפשת באופן ישיר בחומר אבל מארגנת את הקיום באופן שאינו מזדהה באופן מוחלט עם החומרי (במידה ונאמין שאיכות כזו קיימת) ובמידה ולא נאמין שאיכות כזו קיימת היא עדיין מקיימת את המבנה החומרי באופן אחר כלא קיימת
 
כל מילה שאנו תופשים היא קואורדינטה במפה העצומה של הגלקסיה שהיא אנחנו. להיכנס לתוך המילה, ולצלול אל תוך העולם שהיא מאפשרת זה לגעת בעצמנו בעוד אופן
 
מלאך, נשמה, אלוהים, עקרב, הר, כוכבים, אש, מים, אדמה, לוחם, חולם, סליחה תודה, כל איכות כזו אם שייש לה ביטוי פיזי ואם לא, היא איכות מקור שיש לה תבנית אור מטאפיזית, מקום בגוף, רשת אנרגטית שאפשר להפעיל בתוכנו ממש כמו שמפעילים אפליקציה בטלפון
 
הגוף האנושי הוא כמו גלקסיה עצומה, אפשר להגיד “כוכבים”, “תאים”, ואפשר לומר: גמל שלמה, חגב, נמלה, צרצר,…. הם אולי דומים אבל גם שונים מאוד אחד מהשני וכל אחד מעניק הבנה מיוחדת של אפשרויות השימוש בהכרה, הרחבת התודעה ותפעול מושכל יותר של הגוף, שמאפשר עוד התגלות
 
אני חוקרת לא מעט איכויות/ מילים/ אפליקציות לאורך השנים בעבודה אנרגטית מוקפדת ואינטנסיבית על עצמי. אני עכבר הנסיונות של עצמי, אני המעבדה, החוקר, התצפיתן, ואני כל הזמן משתנה, מתגלה, מתאפשרת
 
השנה אני הולכת לנסות ללמד חלק מהתהליכים הללו במסלול השנתי. כשכתבתי שהמסלול השנתי יעסוק בשפות קיבלתי כל מיני תגובות שלימדו אותי שאני צריכה אולי להסביר עוד קצת במה עוסקת שנת הלימודים.
לא נעסוק באותיות. נעסוק במודלים אנרגטיים שמחברים גוף ותודעה לשימוש מושכל יותר בגוף שלנו.
 
אין תכלית ללימודים במובן הישיר, כי אין באמת לאן ללכת, אבל היכולת לתפעול מושכל מביאה איתה הרבה חדווה, חירות ובריאות, גם אם היא יכולה להיות מאוד מאוד מאתגרת. זה לחיות כל הזמן בתפר שבין החלום למציאות, האפשרות וההגשמה, בנביעה האינסופית שההכרה שלנו יכולה לתפוש ולחוות ולהתפתח מתוכה
 
חלק מהשפות שנלמד: שפת הנשמה, שפת הנפש, שפת האלוהות, שפת האהבה, שפת המלאכים, שפת הגאולה, שפת הטבע, שפת הזמן, תדרים של איכויות הוויה מהטבע ומהגלקסיה, ועוד….
 
זה לא מי אני, זה מה אני יכולה להיות, לרגע, לפני שהוא מתחלף ברגע אחר… ואני מתגלה שוב, באופן אחר

התחברות לאתר