עבדת

14 נובמבר, 2021.

בסתיו 2010 ישבתי בבית על שטיח הילדות הפרסי שלי ונכנסתי למצב תודעה חלופי. צללתי אל תוך הצורות הגיאומטריות של השטיח הפרסי ונגלה לי חיזיון

ראיתי כפר. במרכז הכפר היה מבנה בעל שני אגפים. אגף אחד היה מעין בית חולים אלטרנטיבי ובאגף השני היה בית ספר.

מסביב למבנה היו בתי כפר במעגלים כמו אדוות. יחד עם החיזיון הזה הגיע מידע רב שלא אפרוט כרגע. בסוף החיזיון הגיע המיקום, שטח אדמה מאוד ספציפי מול העיר הנבטית עבדת. זה מאוד הפתיע אותי כי לא הכרתי את השטח והשאלה הראשונה שעלתה בי הייתה, “מה עם מים?” חזרתי להתבונן בשטיח. שטיחים פרסיים קלאסיים הם למעשה ייצוג של גן עדן. בדרך כלל יש להם במרכז בריכה, משני צדדיה מעין עצים ואז עוד גינות, עד לגבול התוחם אותם. כשהתבוננתי בשטיח הייתה לי ידיעה שיש בלב שטח הכפר מים, רק צריך לחשוף אותם. בסוף החיזיון הגיעה פיסת מידע נוספת, של 21/12/2012.

לא אלאה אתכם במחקר וניסיונות הגשמה הראשוניים שלי אל עבר הכפר. לאחר שנתיים של עבודה מאומצת נחלתי כישלון, לפחות כך חשבתי באותה נקודה של זמן. רגע לפני המועד טמנתי באזור צרור של קריסטלים וביצי צב שלא בקעו ושחררתי.

השטח נשאר כמו הבטחה לא מוגשמת עד שבפברואר 2021 בעודי נוסעת על כביש ארבעים בדרך הביתה חלפה בתוכי מחשבה, שאם אלמד בשטח אז יהיה שם בית ספר, ואם ארפא בשטח תהיה שם מרפאה ואני לא צריכה אישורים ואני לא צריכה כסף, ואני לא צריכה כלום, רק להזמין אנשים להגיע וכך היה. הזמנתי אנשים למפגש לימוד. הגיעו כ70 מכל הארץ ובית הספר נפתח. לאחר כמה שבועות הזמנתי למפגש נוסף שבו גם פעלה קבוצה של מרפאים ונפתח מרחב הריפוי.

מאז אנחנו נפגשים פעם בחודש כמה עשרות אנשים ולב הכפר החל לפעום.

שבוע שעבר הרגשתי שהגיע הרגע להעמיק את הפעימה, אני וקבוצת תלמידים טמנו קריסטל מוטען בלב השטח ואת הקריסטל התאום שלו, המוטען באותו תדר, טמנו בחצר הקדמית של הבית שלי, שהוא גם בית הספר הנוכחי הקבוע שלנו. סביב הקריסטל בביתי פתחנו מעין שדה אנרגיה וכעת שני הקריסטלים מתקשרים וזרימה קבועה של תדר בית הספר מתקשרת בין שני המרחבים.

בנוסף עם הטמנת הקריסטל ידעתי שאחזור שבוע לאחר מכן כדי להדליק בפעם הראשונה במקום אש. הזמנתי תלמידים להצטרף אלי, והתמונות מתעדות.

ההנחיה הברורה הייתה לאש יציבה. לא גדולה, לא קטנה, יציבה. בנינו מעגל אבנים בעל שישה מוקדים, עליהם הזלפנו דבש. כולנו לקחנו דבש לעצמנו יחד עם קצת קקאו. על מעגל האבנים הונחו שני רימונים אחד לכיוון דרום והשני לצפון, אותם כיוונים שהם כיווני בית הספר שלנו במצפה רמון. אל תוך האש הוכנסו שרפים שונים.

התפקיד של הקבוצה היה לשמור על האש, לטפח, להזין אותה. ההנחיה הייתה מתיקות. הכנו תה מתוק. הבקשה הייתה לשמור על מרחב שקט, הם שרו בשקט ואחד מהם גם תופף ברכות כדי לפתוח את פעימת האש לאדמה.

רוב הזמן לא הייתי איתם, התפקיד שלי היה לייצר מעגל של עשן סביב כל שטח האדמה המיועד. עם גחל בסיר קטן, ושרפים, הקפדתי על עשן מדויק והקפתי את השטח כולו. כמעט. חשוב מאוד תמיד להשאיר פתח בין הצפון למזרח בו מצוי שער הזהב, הפתח לאינסוף להיכנס בלי שליטה שלנו, בלי כוונה, בלי ידיעה.

לאחר שסיימתי את ההקפה, זה לקח מעל לשעה וחצי, חזרתי אל הקבוצה, האש הייתה מושלמת, היא הייתה נקייה בצורה שקשה לתאר, שקופה, טהורה, יציבה, שקטה והשמים החלו לשנות את צבעם.

בזמן ההקפות שלי התלמידים יצרו מעין אמנות יפהפייה על העפר. כשחזרתי המשכתי להזין את האש בשרפים. הנחתי קריסטל שיקבל הזנה של האש הזו שאוכל להשתמש בה גם במרחב בית הספר. כדי שתהיה תקשורת בין הקיים לעתיד המתהווה.

השמש שקעה, האש הייתה על סף דעיכה וההדרכה אמרה, עכשיו תורם של המים. לאחר שהקבוצה הלכה נשארתי עוד רגע כדי לפתוח את המים במקום.

במהלך דצמבר נלך לשם שוב כדי להמשיך לפתוח את פעימת המים.

השטח מלא עצים יבשים ואני יודעת שהם ילבלבו מחדש בבוא הזמן.

אני איני אדם טקסי ודבר ממה שאני מתארת לכם אינו טקס. הופעלו שם מערכות ידע, תנועה, כמו מחשב קוסמי שמתוכנת להגיב לשפה שאני מכירה מהלב. העבודה עם העשן והאש לא הייתה של כוונה, היא הייתה של הגשמה.

במפגש האחרון בעובדת למדנו על מערכות ידע חלופיות לתנועה ויצירה בעולם, המפגשים בעובדת נקראים “ייבוא עתיד” והמהות של המקום היא הגשמת מערכות ידע מהעתיד.

מוזמנים להנות מהתמונות הנפלאות שהקבוצה צלמה.

ב10/12 ניפגש בעובדת למפגש לימוד. ואתם מוזמנים מאוד להשתתף.

לתגובה

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד

התחברות מהירה
באמצעות לינק חד פעמי

שלחו לי לאימייל

שפה בשבילי היא כלי לזרימת אנרגיה. היא ערוץ או מתווה, או אפליקציה שהמבנה שלה מייצר תנועה, מזין או מזרים תדר מסוים בתוכי ובעולם.
 
בשבילי שפה אינה סיפור, אלא ערוץ להבנה של תדרים שונים וכלי לנגישות. כמו שישנם עזרי נגישות לאנשים חרשים או אנשים עוורים, כך השפה היא כלי נגישות לאדם לשהגיע לעולם ואינו יודע מיהו ולאן הגיע.
 
השפה אינה מגלה לאדם מיהו, והיא גם אינה מגלה מהו העולם, אבל היא מציעה אפשרויות לגבי מה אפשר לעשות בעולם כאדם.
 
בעידן הקודם השאלה-תמיהה הייתה, מי אני, מאין באתי, לאן אני הולך, מתוך הנחה אולי שייש אני, שייש מקום ממנו הגעתי ומקום אליו אנחנו מגיעים. כל המבנה של התהיה הוא לינארי, מניח מקור, יעד, וקיום של הוויה תופשת. כמה אלפי שנים אחרי שהתהיות האלו הורהרו עד דק, לא נראה שהתקדמנו עם תשובה, אבל קיבלנו לא מעט ספקולציות או נקודות מבט
 
השאלה שאותי מעניינת היא לא מי אני, או מאין הגעתי ולאן אני הולכת, אלא מה אני יכולה לעשות, להרגיש, לחוות, לחולל
 
דבר ממה שאעשה, ארגיש, אחשוב, אחווה או אחולל אינו מגדיר אותי או את העולם, וכל דבר שאעשה או אחווה או אחולל ישפיע על יכולת התפישה שלי אפשרויות חדשות של קיום
 
כל מילה מבחינתי היא עולם, שפה, מערכת שמאפשרת לי חוויה, שינוי, התפתחות
 
על פי תפישתי כל מילה היא ביטוי לתדר שהוא מובחן באיכות שלו מתדרים אחרים ויש לו מכנים משותפים
 
למשל המילה עקרב, באה לציין יצור מסויים שמתקיים בממד הזאולוגי, אבל כשאני מרשה לעצמי להתקרב למילה, לאיכות, לעקרב, אני מזהה תבנית אנרגטית מסויימת שתומכת באחד מממדי הקיום שלי. העקרב למשל הוא תדר, או אפליקציה שכשאני עובדת איתה אני מזהה את המקום שלו בגוף שלי (כי כל דבר שאני תופשת מתקיים גם בתוכי) וכשאני מפעילה אותו בתוך הגוף שלי יש לי גישה למה שיכול להיות מכונה כגביע הקדוש או מעיין הנעורים, או מיים טהורים מחדשי תודעת חיים. ההכרות עם השפה של העקרב, האפליקציה המבנה, הזרימה שלו מפגיש אותי עם עצמה של התחדשות כוח חיים ואני יכולה להפעיל אותה כמתג
 
המילה אלוהים למעשה מקיימת עולם שלם של הנחות, למשל, איכות שאינה נתפשת באופן ישיר בחומר אבל מארגנת את הקיום באופן שאינו מזדהה באופן מוחלט עם החומרי (במידה ונאמין שאיכות כזו קיימת) ובמידה ולא נאמין שאיכות כזו קיימת היא עדיין מקיימת את המבנה החומרי באופן אחר כלא קיימת
 
כל מילה שאנו תופשים היא קואורדינטה במפה העצומה של הגלקסיה שהיא אנחנו. להיכנס לתוך המילה, ולצלול אל תוך העולם שהיא מאפשרת זה לגעת בעצמנו בעוד אופן
 
מלאך, נשמה, אלוהים, עקרב, הר, כוכבים, אש, מים, אדמה, לוחם, חולם, סליחה תודה, כל איכות כזו אם שייש לה ביטוי פיזי ואם לא, היא איכות מקור שיש לה תבנית אור מטאפיזית, מקום בגוף, רשת אנרגטית שאפשר להפעיל בתוכנו ממש כמו שמפעילים אפליקציה בטלפון
 
הגוף האנושי הוא כמו גלקסיה עצומה, אפשר להגיד “כוכבים”, “תאים”, ואפשר לומר: גמל שלמה, חגב, נמלה, צרצר,…. הם אולי דומים אבל גם שונים מאוד אחד מהשני וכל אחד מעניק הבנה מיוחדת של אפשרויות השימוש בהכרה, הרחבת התודעה ותפעול מושכל יותר של הגוף, שמאפשר עוד התגלות
 
אני חוקרת לא מעט איכויות/ מילים/ אפליקציות לאורך השנים בעבודה אנרגטית מוקפדת ואינטנסיבית על עצמי. אני עכבר הנסיונות של עצמי, אני המעבדה, החוקר, התצפיתן, ואני כל הזמן משתנה, מתגלה, מתאפשרת
 
השנה אני הולכת לנסות ללמד חלק מהתהליכים הללו במסלול השנתי. כשכתבתי שהמסלול השנתי יעסוק בשפות קיבלתי כל מיני תגובות שלימדו אותי שאני צריכה אולי להסביר עוד קצת במה עוסקת שנת הלימודים.
לא נעסוק באותיות. נעסוק במודלים אנרגטיים שמחברים גוף ותודעה לשימוש מושכל יותר בגוף שלנו.
 
אין תכלית ללימודים במובן הישיר, כי אין באמת לאן ללכת, אבל היכולת לתפעול מושכל מביאה איתה הרבה חדווה, חירות ובריאות, גם אם היא יכולה להיות מאוד מאוד מאתגרת. זה לחיות כל הזמן בתפר שבין החלום למציאות, האפשרות וההגשמה, בנביעה האינסופית שההכרה שלנו יכולה לתפוש ולחוות ולהתפתח מתוכה
 
חלק מהשפות שנלמד: שפת הנשמה, שפת הנפש, שפת האלוהות, שפת האהבה, שפת המלאכים, שפת הגאולה, שפת הטבע, שפת הזמן, תדרים של איכויות הוויה מהטבע ומהגלקסיה, ועוד….
 
זה לא מי אני, זה מה אני יכולה להיות, לרגע, לפני שהוא מתחלף ברגע אחר… ואני מתגלה שוב, באופן אחר

התחברות לאתר